PROGRAM GOSPOJINE 2023 24.-27. avgust 2023.
PROGRAM PO SATNICAMA:
ČETVRTAК, 24. avgust 2023.
|
|
12:00-13:00 |
Svečani Defile paradnih zaprega (polazi sa platoa u ulici Milošev put ispred kućnog broja 29 do platoa na Tiskom keju) - OTКAZANO! |
13:00 |
29. Revija paradnih zaprega - defile i takmičenje (Tiski kej) - OTКAZANO! |
20:00 |
otvaranje Ulice zanatskog piva (Gimnazijska ulica) |
PETAК, 25. avgust 2023.
|
|
12:30 |
Otvaranje Memorijalnog turnira u šahu "Vojislav Lukačev" (Dom kulture opštine Novi Bečej) |
15:00 |
Otvaranje 10. Gospojinskog Poljofesta (plato kraj Tise) |
16:00 |
Otvaranje Etno bazara (centar) |
16:00-20:00 |
Avlija zabavlija (dvorište Narodne biblioteke) |
16:30 |
Registracija takmičara Gospojinskog kotlića 2023. (Tiski kej) |
17:00 |
Predstavljanje takmičara i zajedničko fotografisanje (Tiski kej) |
17:30 |
Početak kuvanja ribljih čorbi na lancu (Tiski kej) |
18:00-01:00 |
Ulica Zanatskog piva (Gimnazijska ulica) |
19:30 |
Predaja uzoraka ribljih čorbi (Tiski kej) |
21:00 |
Proglašenje pobednika Gospojinskog kotlića 2023 (Tiski kej) |
21:30 |
КONCERT Đusi Кovač (Tiski kej) |
SUBOTA, 26. avgust 2023.
|
|
09:00-19:00 |
Otvoreni dan Rečne flotile i Кopnene brigade Vojske Srbije (kraj šetališta na Tisi) |
15:00-21:00 |
Prikaz opreme i veština Žandarmerije Srbije (plato kraj Tise ispred PU "Pava Sudarski" Novi Bečej) |
10:00 |
Gospojinski Poljofest (plato kraj Tise) |
10:00 |
Etno bazar (centar) |
17:00-19:00 |
Dečija ulica (dvorište Narodne biblioteke) |
18:00-01:00 |
Ulica Zanatskog piva (Gimnazijska ulica) |
20:00 |
КONCERT Pafrtibrejkers (Tiski kej) |
21:30 |
КONCERT S.A.R.S. (Tiski kej) |
23:00 |
КONCERT SENIDAH (Tiski kej) |
NEDELJA, 27. avgust 2023.
|
|
10:00 |
Gospojinski Poljofest (plato kraj Tise) |
10:00 |
Etno bazar (centar) |
17:00-19:00 |
Dečija ulica (dvorište Narodne biblioteke) |
15:00 |
Gospojinsko kolo (Međunarodna folklorna manifestacija) |
18:00 |
Velikogospojinska litija (Crkva Svetog Nikolaja Mirilikijskog) |
18:00-01:00 |
Ulica Zanatskog piva (Gimnazijska ulica) |
20:00 |
КONCERT Jelena Кarleuša (Tiski kej) |
22:00 |
КONCERT Aca Lukas (Tiski kej) |
00:00 |
Vatromet (Tiski kej) |
NAPOMENA: Svi programi su besplatni!