Print this page
JOŠ TRI MEDALJE ZA KBS "JEDINSTVO"

Nakon učešća i osvojenih najboljih odličja na nedavnom takmičenju u Srebrenici, u Bosni i Hercegovini, članovi Kluba borilačkih sportova „Jedinstvo“ iz Novog Bečeja i Sportskog udruženja „2. oktobar“ iz Kumana nedavno su se takmičili i na evrpskom kupu u Strumici, u Makedoniji, odakle su se takmičari iz Novog Bečeja vratili sa dve zlatne i jednom srebrnom medaljom.

Enita Behramaj u kategoriji juniorki do 52 kilograma osvojila je zlatnu medalju, dok je isto odličje u kategoriji juniorki do 56 kilograma osvojila Jovana Radmanović. Srebrni na takmičenju u Strumici bio je Stefan Kimpanov, u kategoriji starijih pionira do 45 kilograma.

Read 1070 times Last modified on utorak, 08 October 2019 12:49